Wiecie już o tym, że startupowe tematy są nam bardzo bliskie. Zawsze wspieramy wszystkie pro przedsiębiorcze idee, dlatego i tym razem supportujemy event Panelownia ?Marka osobista a startup!?
Wiecie już o tym, że startupowe tematy są nam bardzo bliskie. Zawsze wspieramy wszystkie pro przedsiębiorcze idee, dlatego i tym razem supportujemy event Panelownia ?Marka osobista a startup!? Przybywajcie 24 lipca do Krakowa na Barka?☕?️Usłyszycie prelekcje: ?"Co łączy Reese Witherspoon i Panią Kasię ze spożywczego za rogiem, czyli opowieść KIM jest dzisiaj marka osobista/personal branding." - Mana Stoch ?"Dlaczego startupy nie muszą wydawać pieniędzy na marketing?" - Kuba Nagórski ? "Marka osobista na LinkedIn. Między strategią a autentycznością." - Kornelia Bryda ? "Jak to jest być lokalną twarzą i głosem startupu?" - Katarzyna Wabik Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy prezent w postaci kodu rabatowego na zakup książki "Influencer marketing od A do Z" ??? https://www.facebook.com/events/2291074574316427/ #WracamyNaPanele #WhitePress #Startup #WhitePressBook
2019-07-22, 12:54
Wiecie już o tym, że startupowe tematy są nam bardzo bliskie. Zawsze wspieramy wszystkie pro przedsiębiorcze idee, dlatego i tym razem supportujemy event Panelownia ?Marka osobista a startup!?

Przybywajcie 24 lipca do Krakowa na Barka?☕?️Usłyszycie prelekcje:

?"Co łączy Reese Witherspoon i Panią Kasię ze spożywczego za rogiem, czyli opowieść KIM jest dzisiaj marka osobista/personal branding." - Mana Stoch
?"Dlaczego startupy nie muszą wydawać pieniędzy na marketing?" - Kuba Nagórski
? "Marka osobista na LinkedIn. Między strategią a autentycznością." - Kornelia Bryda
? "Jak to jest być lokalną twarzą i głosem startupu?" - Katarzyna Wabik

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy prezent w postaci kodu rabatowego na zakup książki "Influencer marketing od A do Z" ???

https://www.facebook.com/events/2291074574316427/

#WracamyNaPanele #WhitePress #Startup #WhitePressBook
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy