?? Obecnie wzmożona liczba zakupów online przerosła nie tylko same sklepy, ale też dostawców. ? Jednak jest to najbezpieczniejsza forma nabycia towarów. Dlatego artykuł, który dla Was przygotowaliśmy czym są Zakupy Google ?będzie dobrym rozwiązaniem dla e
?? Obecnie wzmożona liczba zakupów online przerosła nie tylko same sklepy, ale też dostawców. ? Jednak jest to najbezpieczniejsza forma nabycia towarów. Dlatego artykuł, który dla Was przygotowaliśmy czym są Zakupy Google ?będzie dobrym rozwiązaniem dla e-commerce ??. ? Czego się dowiesz o Zakupach Google? ✅ Co to takiego? ✅ Jakich produktów nie umieścisz w Google Zakupy? ✅ Jak przygotować plik XML do Google Merchant Center? ✅ Zalety uczestnictwa w kampaniach produktowych. ✅ Jak promować swój sklep w Google Zakupy? Miłej lektury ??
2020-04-09, 15:24
?? Obecnie wzmożona liczba zakupów online przerosła nie tylko same sklepy, ale też dostawców. ? Jednak jest to najbezpieczniejsza forma nabycia towarów. Dlatego artykuł, który dla Was przygotowaliśmy czym są Zakupy Google ?będzie dobrym rozwiązaniem dla e-commerce ??.

? Czego się dowiesz o Zakupach Google?

✅ Co to takiego?
✅ Jakich produktów nie umieścisz w Google Zakupy?
✅ Jak przygotować plik XML do Google Merchant Center?
✅ Zalety uczestnictwa w kampaniach produktowych.
✅ Jak promować swój sklep w Google Zakupy?

Miłej lektury ??
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy