?? Pomagać można na różne sposoby. Dlatego WhitePress Influencer wraz z innymi influencerami postanowił wesprzeć zbiórkę na bramy odkażające dla szpitali zakaźnych, które mają zapewnić dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów stosowanych przez p
?? Pomagać można na różne sposoby. Dlatego WhitePress Influencer wraz z innymi influencerami postanowił wesprzeć zbiórkę na bramy odkażające dla szpitali zakaźnych, które mają zapewnić dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów stosowanych przez pracowników tych placówek. ? Projekt tego urządzenia został zrealizowany przez firmę WAAM, którą wspiera naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała już na początku wybuchu epidemii w kraju. W udział w projekcie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl - Twoja Perfumeria, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce ?. ? Jeżeli ktoś chce przekazać na ten cel chociażby złotówkę, będzie to kolejna cegiełka do nowej bramy. Więcej szczegółów pod linkiem ??? https://www.whitepress.pl/aktualnosci/125/bramy-odkazajace-dla-polskich-szpitali-w-walce-z-pandemia
2020-04-21, 08:36
?? Pomagać można na różne sposoby. Dlatego WhitePress Influencer wraz z innymi influencerami postanowił wesprzeć zbiórkę na bramy odkażające dla szpitali zakaźnych, które mają zapewnić dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów stosowanych przez pracowników tych placówek.

? Projekt tego urządzenia został zrealizowany przez firmę WAAM, którą wspiera naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała już na początku wybuchu epidemii w kraju. W udział w projekcie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl - Twoja Perfumeria, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce ?.

? Jeżeli ktoś chce przekazać na ten cel chociażby złotówkę, będzie to kolejna cegiełka do nowej bramy. Więcej szczegółów pod linkiem ???

https://www.whitepress.pl/aktualnosci/125/bramy-odkazajace-dla-polskich-szpitali-w-walce-z-pandemia
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy