? Ta informacja zrobiła nam dzień! ?? WhitePress na pierwszym miejscu rankingu 1️⃣0️⃣0️⃣ najlepiej widocznych serwisów marketingowych w Polsce od Senuto.
? Ta informacja zrobiła nam dzień! ?? WhitePress na pierwszym miejscu rankingu 1️⃣0️⃣0️⃣ najlepiej widocznych serwisów marketingowych w Polsce od Senuto. Od początku działania content marketingowe i strategia inboudowa była jednym z naszych priorytetów, dlatego pozycja TOP 1 ogromnie nas cieszy. Nie spoczywamy na laurach, jedziemy dalej?. Zapewniamy jeszcze więcej najobszerniejszych, najbardziej merytorycznych treści, pisanych przez najlepszych ekspertów z branży?. Choć na co dzień jesteśmy skromni, w kwestii edukacji branży bycie “NAJ” nam odpowiada. ? Wznosimy toast wirtualną lampką szampana z czołówką rankingu: Eactive #wiemyjak, Verseo, Widoczni, Grupa TENSE, SzymonSlowik.pl - blog o marketingu, Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron, Poradnik przedsiębiorcy, sprawny.marketing, FreshMail.com, widzialni.pl, CallPage, Pozycjonusz.pl i Sunrise System oraz autorami, którzy podzielili się w naszej bazie wiedzy swoimi pionierskimi tipami z zakresu marketingu internetowego i SEO m.in.: Tomasz Stopka, Tomasz Biegun, Szymon Slowik, Żaneta Głuchowska, Patrycja Górecka-Butora, Magdalena Daniłoś, Bartłomiej Daniłoś, Justyna Yusti Fabijańczyk, Michał Bąk, Karol Soja, Dariusz Jurek i Karol Pergoł. Link do rankingu: https://www.senuto.com/pl/raport-marketing-2020
2020-09-09, 16:52
? Ta informacja zrobiła nam dzień! ?? WhitePress na pierwszym miejscu rankingu 1️⃣0️⃣0️⃣ najlepiej widocznych serwisów marketingowych w Polsce od Senuto.

Od początku działania content marketingowe i strategia inboudowa była jednym z naszych priorytetów, dlatego pozycja TOP 1 ogromnie nas cieszy. Nie spoczywamy na laurach, jedziemy dalej?. Zapewniamy jeszcze więcej najobszerniejszych, najbardziej merytorycznych treści, pisanych przez najlepszych ekspertów z branży?. Choć na co dzień jesteśmy skromni, w kwestii edukacji branży bycie “NAJ” nam odpowiada.

? Wznosimy toast wirtualną lampką szampana z czołówką rankingu: Eactive #wiemyjak, Verseo, Widoczni, Grupa TENSE, SzymonSlowik.pl - blog o marketingu, Agencja Artefakt - pozycjonowanie stron, Poradnik przedsiębiorcy, sprawny.marketing, FreshMail.com, widzialni.pl, CallPage, Pozycjonusz.pl i Sunrise System

oraz autorami, którzy podzielili się w naszej bazie wiedzy swoimi pionierskimi tipami z zakresu marketingu internetowego i SEO m.in.: Tomasz Stopka, Tomasz Biegun, Szymon Slowik, Żaneta Głuchowska, Patrycja Górecka-Butora, Magdalena Daniłoś, Bartłomiej Daniłoś, Justyna Yusti Fabijańczyk, Michał Bąk, Karol Soja, Dariusz Jurek i Karol Pergoł.

Link do rankingu: https://www.senuto.com/pl/raport-marketing-2020
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy