Wirtualne biura prasowe dostępne w WhitePress
WhitePress uruchamia pierwsze funkcje autorskiej platformy e-PR. Od dzisiaj każda firma może stworzyć własne biuro prasowe, wysyłać zautomatyzowane maile do dziennikarzy i analizować skuteczność działań public relations. Te wszystkie funkcje są dostępne bezpłatnie.
2015-08-04, 17:00

Zacznijmy od pytania: czym jest wirtualne biuro prasowe?

Jest to specjalna strona internetowa, w której firma publikuje wszystkie informacje przeznaczone dla mediów. Mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki czy artykuły eksperckie. 

Jakie dodatkowe funkcje ma wirtualne biuro prasowe?

Najważniejsza funkcja to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy. Taką bazę firma tworzy sama, potem jednak dzięki platformie wysyłka następuje automatycznie. Baza dziennikarzy może być podzielona na grupy. 

Ważnym elementem platformy jest integracja z platformami social media. Dzięki temu post dodany na Facebooku lub Google+ pojawia się w biurze prasowym automatycznie. Taka funkcja to spora oszczędność czasu, a także zwiększenie atrakcyjności i naturalności komunikatów.

Platforma potrafi także oceniać popularność poszczególnych informacji prasowych. Wewnętrzny system statystyk określa jak wiele razy i jacy dziennikarze zajrzeli do konkretnych informacji. 

Czym wyróżnia się wirtualne biuro prasowe założone w platformie WhitePress?

  • Jest bezpłatne! Nie ma ograniczeń co do liczby odbiorców, wysyłek, biur prasowych.
  • Może wyglądać tak jak chcesz! Wygodny kreator pozwala zmieniać wygląd, kolory i czcionki.
  • Najciekawsze informacje prasowe pojawiają się na stronie www.biuroprasowe.pl i są rozsyłane do bazy dziennikarzy zebranej przez WhitePress.
  • Klient tworzy biuro prasowe w adresie (subdomenie) biuroprasowe.pl, na prośbę firm udostępniamy także bezpłatne konta pocztowe.
  • To dopiero początek! Budujemy funkcje, których nikt nie oferuje w Polsce.

Zapraszamy do skorzystania z Wirtualnych Biur Prasowych. Rejestracja dostępna jest tutaj.

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
CEO
WhitePress
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy