Przełomowe oferty zasięgowe już w WhitePress
Dlaczego warto publikować dobre treści u wydawcy, a nie na własnej stronie? Przede wszystkim po to, aby przeczytało je wiele osób.
2015-06-01, 12:18

Wprowadzenie ofert "SUPER CM" jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju platformy WhitePress. Zapewniamy wysoką efektywność publikacji - możemy się spodziewać dużo więcej niż linków dla SEO, budowania marki czy działań prestiżowych.

Otrzymujemy ofertę specjalnie wynegocjowaną dla klientów WhitePress, która zapewnia dużą promocję naszych treści.

 

Oznaczenie ofert

Na ogólnodostępnej liście portali (Reklamodawca->Zobacz portale) domyślnie na początku publikowane są oferty oznaczone jako "SUPER CM". Oznaczenie znajduje się w pierwszej kolumnie listy, w kolorze czerwonym.

W momencie gdy zmienimy sortowanie kolumn oferty "SUPER CM" nie będą się już wyświetlały jako pierwsze. Mamy też możliwość przeglądania tylko portali z ofertami "SUPER CM". Nad tabelą z portalami pojawił się przycisk filtrowania.

Po przejściu do ofert danego portalu (przycisk "Zobacz oferty") spotkamy się z podobnym oznaczeniem.

Co mogą nam zaoferować Wydawcy?

Każdy wydawca przygotowuje ofertę zgodną z jego możliwościami. Taka oferta jest oznaczana jako "SUPER CM" przez redakcję WhitePress jeżeli zapewnia wyjątkową promocję. W ramach publikacji "SUPER CM" możemy się spodziewać wielu form promocji, np.:

  • gwarancji liczby odsłon publikacji (najcenniejsza opcja),
  • promocji publikacji na stronie głównej portalu przez określony czas,
  • promocji publikacji w mediach społecznościowych,
  • promocji publikacji w newsleterze,
  • zakupu dodatkowej promocji w mediach społecznościowych na koszt wydawcy.

Wydawcy ofert oznaczonych jako "SUPER CM" gwarantują dodanie kodu śledzenia ruchu (autorskiego narzędzia przygotowanego przez WhitePress) lub bezpłatne dostarczenie statystyk wyświetleń (np. z Google Analytics) po publikacji (jeden raz).

 

Nasza oferta będzie się stale powiększała

W redakcji WhitePress została wydelegowana osoba tylko i wyłącznie w celu pozyskiwania ofert "SUPER CM" od wydawców. Osoba ta poszukuje odpowiednie portale, negocjuje, ustala warunki i aktualizuje dane w platformie. Na dzień 05.05.2015 dostępnych jest około 30 takich ofert. Do końca sierpnia 2015 roku chcemy ich zebrać ponad 200.

Uwaga: wszystkie oferty są dostępne tylko dla klientów, którzy widzą wydawców premium (najlepszych). Osoby zainteresowane dostępem do pełnej listy wydawców prosimy o kontakt z redakcją.

Oferty "SUPER CM" są dodawane kolejno według branż, aktualnie trwają negocjacje z tematyki: "marketing", "nowe technologie" i "sprzęt IT".

KONTAKT / AUTOR
Paweł Strykowski
CEO
WhitePress
695863031
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy