WYZWANIE PODJĘTE? Ta sytuacja nas bardzo pozytywnie zaskoczyła! Taka Ania stworzyła zrzutkę (https://zrzutka.pl/fj9357) na nasze szkolenie SEO i CM. Oczywiście chcemy Anię na naszym szkoleniu. Wystarczy, że Ania podejmie się wyzwania. Wszystko jest ładnie
WYZWANIE PODJĘTE? Ta sytuacja nas bardzo pozytywnie zaskoczyła! Taka Ania stworzyła zrzutkę (https://zrzutka.pl/fj9357) na nasze szkolenie SEO i CM. Oczywiście chcemy Anię na naszym szkoleniu. Wystarczy, że Ania podejmie się wyzwania. Wszystko jest ładnie omówione w filmie :-) Uwagi szczególne dla Ciebie Aniu: - musisz mieć zgodę na publikację wizerunków (choćby ustną), - filmy nie mogą stawiać kogokolwiek w "złym świetle", - liczymy na to że będzie kreatywnie :-)
2016-09-20, 12:54
WYZWANIE PODJĘTE? Ta sytuacja nas bardzo pozytywnie zaskoczyła! Taka Ania stworzyła zrzutkę (https://zrzutka.pl/fj9357) na nasze szkolenie SEO i CM. Oczywiście chcemy Anię na naszym szkoleniu. Wystarczy, że Ania podejmie się wyzwania. Wszystko jest ładnie omówione w filmie :-)

Uwagi szczególne dla Ciebie Aniu:
- musisz mieć zgodę na publikację wizerunków (choćby ustną),
- filmy nie mogą stawiać kogokolwiek w "złym świetle",
- liczymy na to że będzie kreatywnie :-)
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy