Mieliśmy poczekać z tym newsem do stycznia, ale magia świąt udzieliła się i nam ??Poza tym potrzebujemy Waszej pomocy?
Mieliśmy poczekać z tym newsem do stycznia, ale magia świąt udzieliła się i nam ??Poza tym potrzebujemy Waszej pomocy? WYDAJEMY PIERWSZĄ POLSKĄ KSIĄŻKĘ O INFLUENCER MARKETINGU - ??„Influencer marketing od A do Zet”! Zawartość to sam konkret: porady, case'y, badania i wypowiedzi ekspertów?‍? Chcemy zbadać polski rynek i dostarczyć Wam unikatowych danych. Jeśli prowadziliście kampanie z influencerami, podzielcie się swoimi doświadczeniami w ankiecie: http://ankieta4.whitepress.pl/ ?PS. Wszystkim mikołajom, którzy nam pomogą, wyślemy kod rabatowy na zakup książki i oczywiście udostępnimy wyniki raportu?
2018-12-21, 14:38
Mieliśmy poczekać z tym newsem do stycznia, ale magia świąt udzieliła się i nam ??Poza tym potrzebujemy Waszej pomocy?

WYDAJEMY PIERWSZĄ POLSKĄ KSIĄŻKĘ O INFLUENCER MARKETINGU - ??„Influencer marketing od A do Zet”! Zawartość to sam konkret: porady, case'y, badania i wypowiedzi ekspertów?‍?

Chcemy zbadać polski rynek i dostarczyć Wam unikatowych danych. Jeśli prowadziliście kampanie z influencerami, podzielcie się swoimi doświadczeniami w ankiecie:

http://ankieta4.whitepress.pl/

?PS. Wszystkim mikołajom, którzy nam pomogą, wyślemy kod rabatowy na zakup książki i oczywiście udostępnimy wyniki raportu?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy