WhitePress
Biuro Prasowe - Content Marketing & SEO
facebook
?? Czasami nawet z pozoru drobne rzeczy potrafią zmienić i ułatwić nam życie. ? Takim drobiazgiem jest nowa funkcja - na pierwszy rzut oka mała zmiana, jednak w szerszej perspektywie bardzo ułatwi pracę użytkownikom platformy ?.

? Otóż od dzisiaj jednym kliknięciem wrzucisz artykuł do publikacji w formacie DOC, DOCX, ODT. System odróżnia tytuł, lead, treść właściwą i większość stylów. ???

??? Nowa funkcja pozwoli zaoszczędzić czas przy każdej publikacji i usprawnić eksportowanie artykułu z panelu WhitePress, a to z kolei przyspiesza cały proces realizacji zamówień ?.

?Takie proste, i takie potrzebne. Sprawdź sam nowe udogodnienie.
2020-05-25, 12:05
facebook
?‼️? Wpływ #JavaScript na #SEO jest coraz częściej poruszanym tematem. Najczęstsze obawy specjalistów SEO dotyczą przede wszystkim problemów z renderowaniem serwisu. Czy są one uzasadnione?

? Zapraszamy do przeczytania gościnnego artykułu w Bazie Wiedzy WhitePress. ? Postaramy się dokładnie przyjrzeć tej kwestii, wskazując jednocześnie dobre praktyki, które pomogą w zapobieganiu ewentualnych problemów ?.

?? Miłej lektury ???.
2020-05-19, 12:16
facebook
???? Kto z nas nie lubi promocji? Niech rękę podniesie ta osoba, która nigdy z żadnej SUPER OFERTY nie skorzystała ?.

? Specjalnie dla naszych klientów WhitePress przygotowaliśmy prosty moduł, który umożliwia dodawanie przez wydawców ⏳ promocji czasowych, a reklamodawcy są w stanie szybko odnaleźć portale z ? korzystną ofertą. Prosto, szybko i czytelnie - dla każdego!

Jakie są korzyści?
✅ Wydawca może wyróżnić swoją ofertę, która jest promowana w wyszukiwarce.
✅ Klient ma możliwość filtrowania tylko po ofertach promocyjnych.
✅ Zwiększenie zainteresowania konkretną ofertą.
✅ Wyróżnienie swojej promocji przy okazji świąt czy innych istotnych wydarzeń.
✅ Możliwość szybkiej reakcji gdy liczba zleceń maleje.

Zainteresowany? Więcej przeczytasz pod linkiem ???
2020-05-15, 08:04
facebook
⚠️ Nowy artykuł w Bazie Wiedzy WhitePress!

?? Co powinieneś wiedzieć i czy publikacja w Google News powinna być dla Ciebie priorytetem?

Z artykułu dowiesz się m.in.:
? Co to są Wiadomości Google?
? Jakie zalety płyną z dodania strony do Google News?
? Wymagania wobec wydawców.
? Dodawanie strony – podstawowe wytyczne.
? Samodzielne dodanie treści do Google News.

?? Zapraszamy do lektury ?.
2020-05-08, 11:58
facebook
?? Na platformie WhitePress pojawiła się kolejna nowość, która ułatwi wybór reklamodawcom. Wprowadziliśmy możliwość wyszukiwania portali do publikacji artykułów sponsorowanych na podstawie słów kluczowych, na jakie rankuje portal wydawcy ???.

? Dostarczenie informacji na temat pozycji stron dla konkretnych fraz w wyszukiwarce Google możliwe jest za sprawą integracji z narzędziem Senuto ?.

?? Teraz można jeszcze bardziej zawęzić swoje poszukiwania i dokonać odpowiedniego wyboru ?.

Więcej szczegółów poniżej.
⬇️⬇️⬇️
2020-05-04, 08:40
facebook
⚠️ Nowy artykuł w Bazie Wiedzy WhitePress!

? Tym razem odsłaniamy przed Wami wszystkie tajniki dotyczące Facebook Pixel.

? Facebook Pixel – co to takiego?
? Dlaczego warto z niego korzystać?
? Funkcjonalności i rodzaje piksela.
? Jak stworzyć grupę odbiorców, korzystając z piksela Facebooka?

? Zapraszamy do lektury ??
2020-04-24, 11:57
facebook
✍️Pomimo świadomości pogarszającej się sytuacji, nie wszyscy wydawcy wiedzą, jak zabezpieczyć swoje przychody. Dlatego szczególnie dla Was został przygotowany ten artykuł ?.

? Warto przeczytać i sprawdzić czy wszystkie działania (a przynajmniej większość) zostały wdrożone ?.

??Zapraszamy do lektury??
2020-04-22, 09:53
facebook
?? Pomagać można na różne sposoby. Dlatego WhitePress Influencer wraz z innymi influencerami postanowił wesprzeć zbiórkę na bramy odkażające dla szpitali zakaźnych, które mają zapewnić dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów stosowanych przez pracowników tych placówek.

? Projekt tego urządzenia został zrealizowany przez firmę WAAM, którą wspiera naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała już na początku wybuchu epidemii w kraju. W udział w projekcie zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl - Twoja Perfumeria, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce ?.

? Jeżeli ktoś chce przekazać na ten cel chociażby złotówkę, będzie to kolejna cegiełka do nowej bramy. Więcej szczegółów pod linkiem ???

https://www.whitepress.pl/aktualnosci/125/bramy-odkazajace-dla-polskich-szpitali-w-walce-z-pandemia
2020-04-21, 08:36
facebook
?‼️Od dzisiaj w WhitePress umożliwiamy wgląd w dane o widoczności i trendach widoczności wydawców w oparciu o kolejne narzędzie. Mowa tutaj o AHREFS.

? Jest to dość ważna zmiana obejmująca także podgląd w serwisach zagranicznych, gdzie nasze polskie narzędzia nie zawsze są aktywne ???.

? Możecie teraz porównywać swoje wyniki z Senuto i Semstorm ?. Ciekawe jakie będą Wasze wnioski ??.
2020-04-17, 12:47
facebook
⚠️? Z każdej strony atakują nas informacjami o koronawirusie? oraz o jego wpływie na nasze firmy i na nas samych. WhitePress zebrał dla Was ciekawe inicjatywy z branży SEO, które ułatwią funkcjonowanie, a także zdobywanie wiedzy w tych trudnych czasach ⏰.

‼️? W jednym miejscu znajdziecie nie tylko ? ciekawe artykuły z poradami, ale również ? wiele bezpłatnych webinarów, a także ? społeczne inicjatywy firm z branży pomagające m.in. służbie zdrowia ??. #bohaterseo

?? Warto sprawdzić co agencje SEO mają dla Was do zaproponowania i kilkoma akcjami się zainteresować ?.

Senuto Delante More Bananas Bluerank Verseo AdCookie - Digital Marketing DevaGroup Strategiczni.pl ECHO Marketing MaxROY.agency Traffic Trends Widoczni Sempai SEMSTORM Fox Strategy sprawny.marketing Landingi Eactive #wiemyjak Fabryka Marketingu Semahead MBridge - Marketing Experts Takaoto.pro SEMURAI Grupa TENSE
2020-04-14, 09:37
facebook
⚠️??‼️ Jeżeli skończyły Ci się książki, które miałeś do przeczytania, to mamy dla Ciebie aż 486 stron ‼️ tłuściutkiej wiedzy o Influencer Marketingu ze smakowitymi kąskami z życia wzięte ?. Bogata wiedza ze świata influencerów, ciekawe case studys i praktyczne rozwiązania - to wszystko znajdziesz właśnie tutaj ?❤️.

? Książkę "Influencer marketing od A do Z" można było do tej pory kupić tylko w wersji papierowej. Ale teraz udostępniamy ją zupełnie ❤️ZA DARMO❤️ do pobrania w formie pdf ?.

? Pobierz ją już teraz! ?

https://www.whitepress.pl/ksiazka-influencer-marketing
2020-04-10, 12:42
facebook
?? ?W tym szczególnym okresie życzymy Wam samych pozytywnych myśli, aby kiełkowały szybko niczym rzeżucha ?, a czas spędzony w domach dał do zrozumienia co tak naprawdę jest ważne.

? Pamiętajmy, że zdrowie jest cennym skarbem, więc dbajmy o niego. ? Aby wypełniała Was nadzieja i dała wszystkim dużo siły na nowe.

?Tego życzymy Wam i sobie! ?
2020-04-10, 10:47
facebook
?? Obecnie wzmożona liczba zakupów online przerosła nie tylko same sklepy, ale też dostawców. ? Jednak jest to najbezpieczniejsza forma nabycia towarów. Dlatego artykuł, który dla Was przygotowaliśmy czym są Zakupy Google ?będzie dobrym rozwiązaniem dla e-commerce ??.

? Czego się dowiesz o Zakupach Google?

✅ Co to takiego?
✅ Jakich produktów nie umieścisz w Google Zakupy?
✅ Jak przygotować plik XML do Google Merchant Center?
✅ Zalety uczestnictwa w kampaniach produktowych.
✅ Jak promować swój sklep w Google Zakupy?

Miłej lektury ??
2020-04-09, 15:24
facebook
☺️ Jeżeli #siedziszwdomu i chcesz żeby Twój biznes dobrze prosperował, skorzystaj z naszego modułu Influencer Marketing ?. Teraz każdy abonament tańszy o 20% na hasło: PRACUJEWDOMU ??☕️?.

? www.whitepress.pl/influencer-marketing

? Jeśli właśnie podkręcasz swoje kampanie prowadzone online i szukasz influencerów do współpracy, skorzystaj z naszej bezpłatnej strefy ogłoszeń ☺️ – praktycznego formularza, dzięki któremu możesz sprecyzować oczekiwania wobec twórców ???.

Od Influencerów otrzymasz szczegółowe oferty zainteresowanych, sprawdzisz ich statystyki, wybierzesz najlepszych kandydatów do współpracy i dopniesz kampanię na ostatni guzik!

Niech praca zdalna nabierze rozpędu!! ???
2020-04-08, 14:31
facebook
?☘️☀️ Wiosna w kalendarzu, wiosna za oknem i wiosna w domowych biurach naszej załogi WhitePress.

? Każdy zespół w firmie początkiem marca otrzymał nie lada ?zielone zadanie do wykonania. "Od zera do bohatera" trzeba było zająć się uprawą wdzięcznych ziół jakimi są ?pietruszka, ?bazylia oraz ?szczypiorek. Do tego zadania ekipy podeszły ze sporym zapałem, którego nie ostudziła nawet epidemia koronawirusa. ☺️ Mini plantacje przeniosły się do naszych domów razem z pracą zdalną.

??? Zobaczcie nasze nowalijki jak pięknie rosną. Niektórzy wzięli sobie za punkt honoru to zadanie i ograniczeniem była tylko wyobraźnia, co bardzo nas cieszy ?. W dobie dzisiejszego wirusa, jest jakieś światełko dla zieleni i fantazji. ?☀️

? Mała rzecz a cieszy. ☺️☺️☺️
2020-04-05, 10:36
facebook
WhitePress® oraz nasi Partnerzy poświęcili wiele godzin, żeby podsumować wszystkie te elementy Tarczy Antykryzysowej, które mogą się przydać wydawcom, marketerom oraz osobom zatrudnionym na różnych umowach. Chcemy dzielić się wiedzą i mamy nadzieję, że poniższe opracowanie pozwoli na skorzystanie z tego co na dzisiaj zaproponował nam ustawodawca.
Więcej:
https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/659/tarcza-antykryzysowa-ile-i-jakie-mozna-otrzymac-wsparcie-komplet-informacji
2020-04-01, 19:37
facebook
?⛔️ Wydawco, jeżeli masz ograniczone możliwości przy publikacjach na swoim serwisie, spowodowane ogłoszeniem epidemii koronawirusa w kraju, to zgłoś to nam.

⚠️Od ponad roku w panelu wydawcy jest dostępna opcja, dzięki której można podać zakres czasowy swojej nieobecności.

Podając termin w jakim kontakt z wydawcą będzie niedostęny, daje możliwość poinformowania o tym potencjalnych klientów. ? Dzięki temu komunikacja na linii wydawca-reklamodawca będzie znacznie bardziej ułatwiona ?.

Sprawdź jak można szybko to zrobić!
2020-04-01, 15:17
facebook
? Na naszej platformie WhitePress jest już ponad ❗️8 500❗️ polskich portali oraz niszowych blogów. Chcąc podnieść jakość naszych usług zmieniamy kryteria oceny wydawców, dokładniej analizujemy ich statystyki i nie tylko ??.

?? W artykule opisujemy wytyczne jakimi się będziemy kierować przy ocenie, a także przy odrzuceniu danego serwisu. System weryfikacji jest teraz jasny i czytelny dlatego zachęcamy do lektury. ⬇️⬇️⬇️

Główne zmiany będą dotyczyły:
☘️ podziału portali na serwisy niższej i wyższej jakości,
☘️ podaniu informacji o dacie ostatniej aktualizacji statystyk oraz ostrzeżenie, jeżeli ich źródło nie jest pewne,
☘️ sprawdzeniu, czy serwisy nie podbijają widoczności w narzędziach Semstorm i Senuto.

Miłego czytania! ?
2020-04-01, 08:56
facebook
??O testach A/B słyszał chyba każdy, a wykorzystuje je ten kto chce poprawić konwersje na swojej stronie. Temat niby prosty, ale czasami możemy się zdziwić jak klienci reagują na treść i wygląd naszej reklamy/banera ?. Nam może się wydawać, że wszystko jest super, a rzeczywisty odbiór będzie zupełnie inny ?.

⚠️ Dlatego warto takie testy przeprowadzać u siebie i adekwatne wyciągać wnioski ⚠️.

? Pod względem SEO ma to znaczenie jakie czynniki rankingowe są brane pod uwagę oraz daje informacje, na które elementy warto zwrócić uwagę przy optymalizacji.

? Potestuj u siebie i sprawdź czy faktycznie Twój komunikat jest atrakcyjny dla klienta ?.

Masz szerokie pole do popisu! Do dzieła ???.
2020-03-31, 07:18
facebook
?? W dzisiejszych czasach praca zdalna to nic nowego. Sporo firm oferuje taki tryb i pracownicy z tego rozwiązania chętnie korzystają ?. Jednak nie dla każdego taka opcja jest dobra, ponieważ wiąże się to z dużą samodyscypliną⏰?.

Obecnie większość z nas nie miała innego wyjścia, tylko trzeba było szybko zorganizować sobie domowe biuro i pracować w nowych warunkach wspólnie z innymi domownikami?‍?‍?‍?, z krzyczącymi dziećmi za plecami?? a także z innymi rozpraszaczami ??.

‼️Jak to ogarnąć żeby nie zwariować? Zapraszamy do lektury???
2020-03-28, 12:23
facebook
⚠️?Jesteś wydawcą, masz konto na naszej platformie WhitePress i zastanawiasz się co by tu poprawić, żeby być bardziej atrakcyjnym? oraz żeby przełożyło się to na kasę ??

✅Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najważniejsze porady, co można zrobić, aby móc więcej zarobić ??. Odpowiedzi szukaliśmy u źródła, czyli wśród naszych klientów. Dlatego wartość poniższych wskazówek powinna mieć podwójną moc. ?? ⬇️⬇️⬇️

? Nie zwlekaj, ulepsz swój serwis jeszcze dziś❗️Do dzieła!‼️
2020-03-27, 14:34
facebook
??☺️ Statystyki, wykresy, analizy czyli coś co SEOwe tygrysy ? lubią najbardziej ?. WhitePress skupił najważniejsze narzędzia w jednym miejscu i już dziś możemy się pochwalić mocną bazą jeśli chodzi o generowanie raportów dotyczących analizy stron reklamodawców?.

Udostępniamy Wam rozwiązania takich narzędzi jak: Senuto, SEMSTORM, Ahrefs, Majestic i Moz. ?? Wszystko przedstawione w przejrzysty sposób, aby monitorowanie obecnych pozycji, wskaźników, linków, konkurencji itp. dostarczyło Wam najważniejszych informacji ?.

‼️ Zobacz do dokładnie znajdziesz w nowym raporcie od WhitePress. ? Zachęcamy do sprawdzenia nowości szczególnie tych wymagających użytkowników ??.
2020-03-24, 09:28
facebook
?Zastanawialiście się jak zmieni się ścieżka kontaktu z Waszymi klientami podczas epidemii koronawirusa? Bezpośrednie relacje niestety muszą, a raczej powinny przenieść się do sektora online. Już w tej chwili trudno nie zgodzić się z tezą, że w najbliższym czasie to sprzedaż internetowa będzie generować największe przychody. ??

❌Jak przygotować się na trudne tygodnie lub… miesiące?
❌Ile na tym zyskają wydawcy?
❌Kto na tym najwięcej straci?

⚠️Zapraszamy do nowego artykułu w Bazie Wiedzy⚠️
2020-03-23, 14:53
facebook
⚠️ Ostatnio większość tematów sprowadza się do jednego... ?COVID-19. Niestety nie uciekniemy od tego. Konsekwencje tej sytuacji niektórzy już odczuwają, a to dopiero początek?.

?? Dla sporej części przedsiębiorców będzie to ciężki czas próby, ale są też takie branże, których nie dotkną zbytnio skutki pandemii. ? Których biznesów to dotyczy? Czy faktycznie nie będą miały żadnej straty w dochodach? Co się zmieni??

➡️Przeczytaj!⬅️
2020-03-22, 13:25
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies