WhitePress
Biuro Prasowe - Content Marketing & SEO
facebook
Zastanawiasz się jak dobrze zaplanować treści ✍️, by trafiały w gusta i potrzeby konkretnych pokoleń ?? Jaki content trafia do Baby Boomersów, a jaki do przedstawicieli Generacji Z?
Dowiesz się tego z bezpłatnego raportu "Marketing generacyjny - jaki content trafia do Generacji Z, Millenialsów, Pokolenia X i Baby Boomersów?" wydanego przez agencję Kohai.content. WhitePress® objął go patronatem medialnym.

? Możesz go pobrać tutaj: https://wp2go.net/kwcs

Zajrzyj też koniecznie na stronę 50-tą, by sprawdzić, co Anna Halama, nasza specjalistka ds. social mediów i marketingu, sądzi na temat przyszłości tradycyjnego tekstu w Internecie.
2022-05-11, 12:00
facebook
Działasz w branży e-commerce ?? Z pewnością więc zdajesz sobie sprawę jakie znaczenie dla Twojej firmy ma pandemia ?, galopująca inflacja, wysokie stopy procentowe ?, coraz niższe marże i duża konkurencja. Temu, jak prowadzić e-biznes w niepewnych czasach, poświęcona jest tegoroczna jubileuszowa edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której partneruje WhitePress®.
Sprawdź program wydarzenia i zarejestruj się. ➡ https://wp2go.net/c51g
2022-05-10, 14:27
facebook
Konferencja SEO & Content Camp trwa ?
Za nami 10 prelekcji i jest moc! ???
Wczoraj atrakcje dla VIP-ów i pierwsza prelekcja, dziś już edukacja w trybie bardzo intensywnym. Wykładowcy stanęli na wysokości zadania, a sala była pełna słuchaczy przez cały dzień. Jeszcze przed nami wystrzałowe after party ?, podczas którego będzie można i potańczyć, i swobodnie dokończyć rozmowy zaczęte podczas przerw na kawę. ☕
Jutro nasza liczna ekipa zaprasza na ciąg dalszy edukacji i networkingu!
2022-05-06, 19:49
facebook
Nasz polski zespół żyje już konferencją SEO & Content Camp, ale udzielamy się również za granicą. ?
Czy wiecie, że w Wielkiej Brytanii trwa właśnie event London's largest SEO event - LondonSEO Meetup XL organizowany przez Blue Array SEO? ??
Pracownicy WhitePress® są na miejscu. ? Poznawanie specjalistów SEO z brytyjskiego rynku, ciekawe prelekcje, networking i prezentowanie możliwości naszej platformy - to lubimy najbardziej! ?
A może i Ty jesteś na konferencji w Londynie? Zapraszamy na nasze stoisko! ?‍♂
2022-05-04, 14:24
facebook
Odliczamy już godziny ⌚ do startu SEO & Content Camp. To najwyższy czas, aby podziękować naszym patronom medialnym. O to, aby o konferencji było głośno dbają:

? Marketer+
? NowyMarketing
? Poradnik Przedsiębiorcy
? Jakub Sawa
? Marketing przy Kawie
? sprawny.marketing
? Szymon Slowik
? Polska Agencja Prasowa

Z kim się jutro widzimy?
2022-05-04, 11:03
facebook
Ostatnim sponsorem naszego wydarzenia jest GoodContent - platforma do zamawiania różnego rodzaju treści.

Platforma GoodContent skupia ponad 20 000 copywriterów ✍️ tworzących różnego typu teksty, m.in. artykuły SEO, treści na strony internetowe i social media. Większe zlecenia realizowane są przez kilku twórców - dzięki temu w ciągu jednego dnia zleceniodawca może otrzymać nawet kilkaset unikalnych treści.

Przejrzyste zasady współpracy oraz inteligentna automatyzacja sprawiają, że GoodContent jest bezkonkurencyjny pod względem wygodnej obsługi i skuteczności platformy. Na platformie klient sam ustala stawkę ? w zależności od wymagań jakościowych i formalnych zlecenia, wybiera rodzaj tekstu i dopasowuje wytyczne.

Każde zrealizowane zlecenie sprawdzane jest przez system antyplagiatowy ?, dzięki czemu zleceniodawca otrzymuje tylko niepowtarzalne, zgodne z wytycznymi teksty. GoodContent ogranicza formalności do minimum i wyręcza klientów w papierkowej robocie.
2022-05-02, 15:00
facebook
Już w czwartek startuje pierwsza konferencja WhitePress® - SEO & Content Camp. Poznaliście już wszystkich prelegentów, a teraz chcemy przedstawić Wam tych, którzy poprowadzą to wyjątkowe wydarzenie ?. To Anna Jaroszewska i Sławomir Borowy, którzy zarażą uczestników swoją energią i dobrym humorem i przypilnują, aby wszystkie prelekcje przebiegły zgodnie z planem.

Anna Jaroszewska - Head of Content Marketing w WhitePress®. Koordynuje współpracę z klientami oraz pozyskiwanie wydawców, czuwa nad wdrażaniem nowych funkcji do platformy i zadowoleniem użytkowników - reklamodawców, copywriterów i wydawców. Nałogowy kawosz ☕ ze słabością do głaskania wszystkich napotkanych czworonogów ??. W wolnych chwilach ogląda tutoriale makijażowe i czyta kryminały ?.

Sławomir Borowy - SEO konsultant w Agencji Asante. Jak sam o sobie mówi, w SEO najbardziej fascynują go tematy finansowe - nie tyle w sensie branży, co budżetów ?. Równie mocno interesują go też aspekty towarzyskie w tej specyficznej branży, gdzie rządzić powinna rywalizacja. Jego niezdobyta góra to umiejętności programowania ?, o których doskonale wie, że pomogłyby mu efektywniej pracować i więcej zajmować się tym, co go fascynuje (patrz wyżej ☝️). Z wykształcenia jest grafikiem komputerowym, ale nie umie rysować. Posiada też szacunkowo ok. 27 par butów ??.

Ostatnie bilety na SEO & Content Camp dostępne są na stronie konferencji. ➡ https://wp2go.net/a97f
2022-05-02, 09:06
facebook
Już jutro dla wielu z Was rozpoczyna się majówka - trzymamy kciuki za ładną pogodę ?. Ale czemu kończyć ją tak szybko? Wszystkich, którzy chcą sobie przedłużyć majowy weekend, zapraszamy na SEO & Content Camp. Zostały ostatnie wolne miejsca! ➡ https://wp2go.net/xy8w

Przy tej okazji prezentujemy kolejnego sponsora - RocketJobs.pl ? czyli portal pracy z obszaru branży cyfrowej! Jeśli szukacie zatrudnienia w marketingu, social media, sales, support, copywritingu, SEO, SEM, PR, PM oraz designie, koniecznie tam zajrzyjcie.

Ekipa RocketJobs to zbiór prawdziwych indywidualistów, którzy mają doświadczenie zawodowe w kategoriach prezentowanych na portalu i aktywnie obserwują rynek rekrutacyjny. Dzięki temu świetnie rozumieją potrzeby pracodawców i potencjalnych kandydatów. Mają też dla swoich klientów cenną radę ? transparentność wynagrodzeń pomaga w rekrutacji. Na oferty pracy z widełkami płacowymi ? wpływa 4 razy więcej zgłoszeń niż na te bez.
2022-04-29, 10:35
facebook
Pora na przedstawienie kolejnego wspaniałego sponsora naszej konferencji ? Brief4U.

To innowacyjny serwis oferujący dostęp do największej bazy agencji reklamowych w Polsce ?? oraz ułatwiający przeprowadzanie procesów przetargowych w sprawny i transparentny sposób.

Z pewnością nie raz spędziliście długie godziny poszukując najlepszej agencji reklamowej ze świeżym spojrzeniem i ciekawymi pomysłami ?. Samodzielne poruszanie się po rynku komunikacji marketingowej, na którym działa ponad 1200 agencji, jest czasochłonne i często nie przynosi oczekiwanych efektów ?. Dlatego z pomocą śpieszy Wam brief4U, którego zespół o agencjach reklamowych wie dosłownie wszystko!

Po podaniu szczegółów projektu inteligentne algorytmy brief4U w zaledwie kilka sekund ⏱zarekomendują najlepiej dopasowane do niego agencje z bazy prawie 700 w pełni sprofilowanych usługodawców! Jedno kliknięcie ? wystarczy, aby wybrać najlepsze z nich i rozpocząć proces przetargowy.
2022-04-28, 14:00
facebook
Już tylko tydzień do konferencji SEO & Content Camp! ⏳
5 maja rozpocznie się część wyłącznie dla uczestników VIP, a w niej panel dyskusyjny z wybranymi ekspertami. ?
Przedstawiamy osobę, która zadba o odpowiedni przebieg tej części wydarzenia:
? Michał Suski ?
Praktyk SEO, marketer, szkoleniowiec i product owner w jednym. Od ponad 5 lat ściśle związany z narzędziem Surfer, które ułatwia życie ludziom digital marketingu na całym świecie. ? Na co dzień wspiera użytkowników w usprawnianiu procesów, analizie danych oraz poprzez dostarczanie nowych rozwiązań. Rozmyślanie o nowych ficzerach i testowanie to jego hobby. ?️ Poza pracą fan DIY. ✂️
Michał poprowadzi wieczorny panel dyskusyjny w pierwszym dniu konferencji.
?️ Będzie się działo! Z kim widzimy się w przyszły czwartek?
https://wp2go.net/2lhg
2022-04-28, 10:36
facebook
Kolejnym sponsorem naszej konferencji jest SEMSTORM – platforma do SEO i content marketingu, na której przeanalizujesz konkurentów oraz dowiesz się, czego szukają internauci ?️‍♂️.

Stworzyli m.in. edytor, który sprawdza czytelność treści i wyciąga z najlepszych tekstów w Google dodatkowe frazy. Użytkownicy narzędzia napisali już 19 245 838 słów w Asystencie Contentu. To ponad trzysta 300-stronnicowych książek! ?

Co można powiedzieć o ekipie SEMSTORM? ? Młodzi (na pewno duchem), piękni (subiektywnie), z dużych miast. Naczytali się za dużo fantastyki w dzieciństwie, dlatego zamiast czekać na futurystyczne wizje przyszłości, postanowili zaprzyjaźnić się z AI i zatrudnić ją do działań contentowych.

Chcecie poznać pisarski kunszt nowej „stażystki” Kasi? ? Koniecznie odwiedźcie stoisko SEMSTORM i przyjdźcie na wystąpienie Mileny Majchrzak o sztucznej inteligencji.
2022-04-27, 10:00
facebook
Potrzebujesz dodatkowej zachęty do przyjazdu na SEO & Content Camp?
➡Jesli jeszcze nie masz biletu, kupisz go tutaj: https://wp2go.net/w57d
Postaw na wiedzę, rozwój i networking. Posłuchaj naszego prelegenta:?
2022-04-26, 15:01
facebook
Poznajcie kolejnego sponsora Konferencja SEO & CONTENT CAMP. To SeoStation! ?

SeoStation.pl jest narzędziem SEO, które w pełni automatyzuje codzienne monitorowanie ? pozycji stron WWW. Rzetelnie przedstawia pozycje w Google na przejrzystych widokach i wykresach stawiając na intuicyjną obsługę narzędzia. Informuje o zmianach pozycji, backlinkach ?, uzyskanym ruchu, z uwzględnieniem lokalizacji, map i urządzeń mobilnych ?.

Mimo, że stacjonują na ulicy Królewny Śnieżki ? na osiedlu Bajkowym, wyniki dostarczają jak najbardziej realne. ?
2022-04-26, 11:19
facebook
Szczęśliwą czternastkę prelegentów SEO & Content Camp zamyka ekspercki duet z Netmove.
⭐ Katarzyna Jankowska i Adrian Hinc ⭐
➡️ Katarzyna od 10 lat pomaga małym i dużym przedsiębiorcom w zdobywaniu klientów z sieci?. Zajmuje się pracą z klientami, od 3 lat, tworząc dział sprzedaży w agencji NETMOVE oraz spełniając się jako trener - wspiera zespoły handlowców tak, aby odnosiły jak najlepsze efekty. ?
Prywatnie aktywistka, piewca kultury, entuzjastka nowych technologii.

➡️ Adrian Hinc aktualnie zajmuje się rozwojem oferty marketingowej w Netmove, od kilkunastu lat jest związany zawodowo z branżą marketingu internetowego. Pierwsze doświadczenia zdobywał jako freelancer SEO, a już od 10 lat zarządza ofertą produktową oraz wspiera działy sprzedaży w agencjach marketingowych. ? Współtworzył startup z powodzeniem działający w segmencie wytwarzania oprogramowania. Autor e-booków na temat finansów osobistych, prywatnie miłośnik jazdy na rowerze. ?

Prelekcja Katarzyny i Adriana otworzy merytoryczną część konferencji w czwartek 5️ maja ? (program wyłącznie dla uczestników pakietu VIP).
?‍? Temat wykładu: "Racjonalne (i nie tylko) obiekcje i argumenty Klientów agencji interaktywnych".
Czekamy z niecierpliwością ?
https://wp2go.net/2lhg
2022-04-25, 10:51
facebook
Trendbook NowegoMarketingu 2022 jest dostępny, kto już czytał? ?
W tej edycji znajdziesz wiele ciekawych artykułów opisujących najważniejsze, aktualne zjawiska w branży marketingowej. ?
Twórcą publikacji jest NowyMarketing.

W tegorocznym ebooku gorąco polecamy tekst Patrycji Kosek, Digital Marketing Manager w WhitePress®, poświęcony tematyce efektywnego marketingu w ekspansji zagranicznej. ?️
To niełatwe zadanie, które wymaga sporo przygotowań. ? Nasz zespół sprostał temu wyzwaniu – najpierw w skali 4 nowych rynków w 2019, dziś już w ponad 20 krajach.
Przeczytaj, jak robić to skutecznie i jakich błędów się wystrzegać. ?
Pobierz ebook ?
https://wp2go.net/fviy
2022-04-22, 13:38
facebook
Już za 2 tygodnie będziemy bawić się ? i oczywiście edukować ? na SEO & CONTENT CAMP. Nie byłoby to możliwe bez naszych cudownych sponsorów, a wśród nich Contadu - Content Intelligence platform.

CONTADU to platforma Content Intelligence, pozwalająca na skuteczne planowanie i optymalizację treści, łatwe zarządzanie własnym contentem ✍️, a także na szybką analizę konkurencji. Dzięki temu łatwo można osiągnąć założone cele biznesowe (#1 w Google ?).

Czy wiecie, że od pewnego czasu CONTADU posiada możliwość generowania treści z wykorzystaniem sztucznej inteligencji? AI coraz lepiej "rozumie" i realizuje intencje użytkowników. Dzięki "wymianie poglądów" z modelami AI team CONTADU nie narzeka na nudę w pracy (może m.in. liczyć na ciekawe przepisy na firmowe koktajle ? i smaczne potrawy ?).

O AI będzie też na naszej konferencji (prelekcja Mileny Majchrzak). Macie już bilety? To ostatnia szansa na zakup ➡ https://bit.ly/BiletySCC
2022-04-22, 13:00
facebook
Wybierasz się na SEO & Content Camp? ?
A może jeszcze nie masz biletu i zastanawiasz się, czy warto... ?
⚠️ To już ostatnia szansa na zakup wejściówki: https://wp2go.net/vze0
Będzie merytorycznie, integracyjne i komfortowo.⛲️ Posłuchaj zapowiedzi naszego prelegenta:
2022-04-21, 15:30
facebook
1,5 roku negocjacji i finalnie transakcja za ponad 200 tys. zł. ? Brief.pl zdradza kulisy zakupu domen whitepress.com oraz whitepress.de. Kamila Spalińska, Paweł Strykowski oraz Tomasz Domanski podzielili się w artykule wskazówkami, jak przygotować się do negocjacji i przebrnąć przez wszystkie etapy procesu ?
2022-04-21, 13:01
facebook
Kolejnym sponsorem naszej konferencji jest Senuto Polska czyli narzędzie do kompleksowego prowadzenia działań SEO.

Z Senuto przeanalizujesz obecny stan strony ?, namierzysz przyciągające klientów słowa kluczowe, wyniesiesz stronę na wyżyny wyników Google ?, dzięki planom treści, a na koniec realnie ocenisz efekty działań SEO.

Każdego dnia Monitoring Senuto ? sprawdza wyniki wyszukiwania dla ponad 6,5 mln słów kluczowych. Jeśli człowiek chciałby je przejrzeć ręcznie, zajęłoby mu to prawie 3 lata nieustannej pracy ?. Data Team Senuto wyrabia się na szczęście w ciągu maksymalnie kilku godzin ?.
2022-04-20, 15:50
facebook
Wydawco, czy wiesz, że od teraz możesz poszerzyć swoją ofertę o nową opcję? Dodaj możliwość publikacji artykułu na Twoim portalu z trzyletnią gwarancją trwałości ⏳.

Dlaczego warto? Pozostawianie artykułów na stronie jest znacznie lepsze dla widoczności Twojego portalu w sieci - zwiększasz zasób treści indeksowanych przez wyszukiwarki i czytanych przez internautów. Gwarancja przedłużona do 36 miesięcy wiązać się będzie również z dodatkowym zarobkiem dla Ciebie jako wydawcy?.

Chcesz już teraz czerpać korzyści z rozszerzonej gwarancji trwałości? Sprawdź jak możesz dodać ją do swojej oferty. ? https://bit.ly/Gwarancja36miesiecy
2022-04-20, 12:28
facebook
Tej wiosny w branży SEO obrodziło ciekawymi wydarzeniami ?. Za tydzień w Warszawie kolejny event, na którym warto się zjawić.
Meetup 404: SEO organizowany przez Fabryka Marketingu łączy w sobie networking i zdrową dawkę wiedzy ? od ekspertów branży marketingu internetowego. WhitePress® jest partnerem tej konferencji. ?
? Pierwszy termin, środa 27 kwietnia, otwiera cykl spotkań poświęconych tematyce SEO, SEM i social media.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczne są wcześniejsze zapisy. ?
Każdemu, kto działa w branży, gorąco polecamy to wydarzenie. ?
⬇️ Zarejestruj się:
https://app.evenea.pl/event/meetup404-seo
2022-04-19, 15:56
facebook
Kogo jeszcze zobaczycie wśród 14 wykładowców Konferencja SEO & CONTENT CAMP? Poznajcie kolejnego prelegenta. ?
⭐ Maciek Woźniak ⭐
Prezes Zarządu i założyciel agencji Whites specjalizującej się we wdrażaniu data-driven SEO, social mediach, content i performance marketingu, również na rynkach zagranicznych.?
Maciej wystąpi z prelekcją:
Data-driven SEO. Jak data science pomaga tworzyć lepsze strategie SEO. ?
W kontekście pozycjonowania i optymalizacji trudno się nie zgodzić, że im więcej informacji, tym łatwiej przewidzieć efekty działań i odpowiednio je zaplanować. ?️ Tylko jak najskuteczniej wykorzystywać dostępne dane?
Dowiecie się już w maju! ?
Bilety jeszcze dostępne: https://wp2go.net/q217
2022-04-19, 12:22
facebook
Czy wiecie, co symbolizuje jajko ??
Moc tworzenia ?
Szczęście ?
Bogactwo ?
Doskonałość ?

Naszym zdaniem, w samym tym symbolu zamknięte są najlepsze życzenia wielkanocne ?.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzymy Wam, by Wasze pomysły były zawsze kreatywne ? i bliskie doskonałości i by z odrobiną szczęścia (i z naszą pomocą ?) zawsze przynosiły Wam wymierny zysk.

I pamiętajcie: ? Wy świętujecie, content pracuje! ?
2022-04-16, 08:30
facebook
Już za trzy tygodnie Konferencja SEO & CONTENT CAMP. Czas przedstawić kolejnego znanego i lubianego eksperta ?
⭐ Krzysztof Marzec⭐
CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. W branży SEM od 2005 roku. ?‍? Trener SEO, Google Ads & Analytics, prowadził szkolenia dla najlepszych agencji i domów mediowych bezpośrednio na zlecenie Google, szkolił w Akademii Google Partners. Co więcej, w tym rok u razem z Tomaszem Trzósło wydał książkę: "Marketing internetowy w Google", czyli kompleksowy poradnik o pozycjonowaniu i SEM. ?
?Na konferencji Krzysztof wygłosi prelekcję:
Jak za pomocą Google ulepszyć swój audyt strony? ?
Zapraszamy!
Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki ? kup wejściówkę:
https://wp2go.net/il4s
2022-04-15, 14:35
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.