Nasz dział influencer marketingu stale się rozwija?, a od niedawna mamy dla klientów i twórców jeszcze więcej:
Nasz dział influencer marketingu stale się rozwija?, a od niedawna mamy dla klientów i twórców jeszcze więcej: ⏱czasu, ?zaangażowania ?pomysłów. A to za sprawą Kinga Szpoczek, która dołączyła do teamu. My już poznaliśmy pasje Kingi, teraz pora na Was. Nasza nowa Influencer Marketing Specialist od lat interesuje się reklamą i marketingiem, po pracy relaksuje się grając na pianinie ? i sięgając po dobrą książkę?. Zdradziła nam też, że stara się prowadzić aktywny tryb życia - ale nierzadko przeszkadza jej w tym Netflix.? Kto ma podobnie❓ Witamy Kingę na pokładzie i mamy nadzieję, że niedługo będzie okazja, abyście poznali ją podczas realizacji kampanii ?‍?
2020-08-11, 13:37
Nasz dział influencer marketingu stale się rozwija?, a od niedawna mamy dla klientów i twórców jeszcze więcej:
⏱czasu,
?zaangażowania
?pomysłów.
A to za sprawą Kinga Szpoczek, która dołączyła do teamu.

My już poznaliśmy pasje Kingi, teraz pora na Was. Nasza nowa Influencer Marketing Specialist od lat interesuje się reklamą i marketingiem, po pracy relaksuje się grając na pianinie ? i sięgając po dobrą książkę?. Zdradziła nam też, że stara się prowadzić aktywny tryb życia - ale nierzadko przeszkadza jej w tym Netflix.?

Kto ma podobnie❓ Witamy Kingę na pokładzie i mamy nadzieję, że niedługo będzie okazja, abyście poznali ją podczas realizacji kampanii ?‍?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy