Już w czerwcu możecie się z nami spotkać w Krakowie! ??Będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami w barcampowej atmosferze na semKRK ☕??
Już w czerwcu możecie się z nami spotkać w Krakowie! ??Będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami w barcampowej atmosferze na semKRK ☕?? W międzyczasie posłuchamy prelekcji Paweł Gontarek, Artur Strzelecki i Łukasz Chwiszczuk. Co więcej, w trakcie eventu zostaną rozdane nagrody semKRK Awards w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce. ?Laureaci otrzymają naszą książkę „Influencer marketing od A do Z”!? To co – widzimy się na miejscu? ?Bilety: https://semkrk12.evenea.pl/ #WhitePress #SEO #SEM #pozycjonowanie #marketing
2019-05-23, 15:42
Już w czerwcu możecie się z nami spotkać w Krakowie! ??Będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami w barcampowej atmosferze na semKRK ☕??
W międzyczasie posłuchamy prelekcji Paweł Gontarek, Artur Strzelecki i Łukasz Chwiszczuk.

Co więcej, w trakcie eventu zostaną rozdane nagrody semKRK Awards w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce. ?Laureaci otrzymają naszą książkę „Influencer marketing od A do Z”!?

To co – widzimy się na miejscu?

?Bilety: https://semkrk12.evenea.pl/

#WhitePress #SEO #SEM #pozycjonowanie #marketing
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy